Portfolio wizerunkowe

Zobacz efekty moich sesji biznesowych!

Poniżej możesz zobaczyć moje dotychczasowe prace. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie dokładnie sesje realizuję przejdź do sekcji OFERTA lub bezpośrednio do zakładki FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA!

Swoje sesje realizuję w plenerach na terenie Poznania i nie tylko 😉

Sesja wizerunkowa – przestrzeń gdzie obraz opowiada o Tobie, Twojej pasji, Twoich ambicjach. Zapraszam w krótką podróż po takich sesjach, które miałam przyjemność realizować.

Labirynt Fryzur – salon fryzjerski w Poznaniu

Sesja zdjęciowa w “Labiryncie” była moją pierwszą w życiu sesją wizerunkową dlatego nie obyło się bez stresu. Miałam jednak przygotowany w głowie plan, który chciałam zrealizować i to pozwoliło mi jakkolwiek zacząć. Wystarczyło kilka wstępnych ujęć a zabawa się rozkręciła! Ekipa fryzjerska okazała się nadzwyczaj pozytywna i bardzo zaangażowana w przebieg sesji, co znacząco wpłynęło na jej efekt końcowy. Niektórzy mieli masę swoich pomysłów, inni natomiast woleli dać się poprowadzić.

Dużo czasu przeznaczyłam na obserwację i fotografowanie fryzjerów przy pracy, ale nie zabrakło również momentów na kombinowanie z pozowaniem wypróbowywanie różnych możliwości.

Uważam ten czas za niezwykle wartościowy, pozytywny i inspirujący. Doskonałe rozpoczęcie etapu sesji wizerunkowych w mojej działalności.

Fryzjer maluje włosy
Kobieta odkłada coś na regał
Dwie dziewczyny na tle baneru Labirynt Fryzur
Świeżo pomalowane włosy
Kobieta trzyma nożyczki
Dwie dziewczyny czytają czasopisma
Fryzjer myje głowę
Dwójka ludzi czyta informacje na opakowaniu
Kobieta robi manicure i piłuje paznokcie pilniczkiem
Gdzie mnie z tym szprajem

Marta – @bobas.na.medycynie

Kolejna sesja wizerunkowa, tym razem  w zdecydowanie innym klimacie. Marta na co dzień prowadzi profil instagramowy, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami z życia mamy – studentki medycyny. Potrzebowała zdjęć do wpisów poruszających te stricte medyczne tematy. Zdecydowałyśmy, że idealnym miejscem na tę sesję wizerunkową będzie budynek UMP i był to strzał w dziesiątkę! Duże okna, długie korytarze i szpitalna atmosfera nadały zdjęciom zamierzony klimat dzięki czemu udało się wykonać wiele świetnych ujęć.

gotowosc
ze stetoskopem
Pielęgniarka przygotowuje strzykawkę
kontrast
future doctor
No way
strzykawka tryska
Studentka
Przygotowanie do zabiegu
szpitalna nostalgia